Wielkopolskie

Rozgrywi kategoria U16 W

Drużyny: Play Basket 3x3 Kraszewice
Harmonogram rozgrywek:
Termin rozegrania meczy grupowych 31.07.2020
Tabela: 
Miejsce / Nazwa / Punkty / Kosze zdobyte / Kosze stracone
Play Basket 3x3 Kraszewice
Klasyfikacja strzelców:

Rozgrywi kategoria U18 W

Drużyny: Play Basket 3x3 Kraszewice 
Harmonogram rozgrywek:
Termin rozegrania meczy grupowych 31.07.2020
Tabela:
Miejsce / Nazwa / Punkty / Kosze zdobyte / Kosze stracone
Play Basket 3x3 Kraszewice 
Klasyfikacja strzelców:

Rozgrywi kategoria U23 W

Drużyny: UAM Poznań
Harmonogram rozgrywek: 
Termin rozegrania meczy grupowych 31.07.2020
Tabela: 
Miejsce / Nazwa / Punkty / Kosze zdobyte / Kosze stracone
UAM Poznań
Klasyfikacja strzelców:

Rozgrywi kategoria U23 M

Drużyny: UKS Warta SP6 Śrem
Harmonogram rozgrywek:
Termin rozegrania meczy grupowych 31.07.2020
Tabela:
Miejsce / Nazwa / Punkty / Kosze zdobyte / Kosze stracone
UKS Warta SP6 Śrem
Klasyfikacja strzelców:

Rozgrywi kategoria OPEN M

Drużyny: Bizon Basketball 3x3, Luźny Skład, Gladiatorzy, Spoko, Play Basket 3x3 Kraszewice, Big Boys, Jeżyckie Kuny, Juta Dżez, Lobos Locos, UKS Warta SP6 Śrem, Szerszenie
Harmonogram rozgrywek:
W celu ułatwienia Wam rozgrywek w sobotę od 14-19 w SMC Jordan Garden ( Ogród Jordanowski nr 1, ul. Solna 2, Poznań ) Michal Harasymczuk wspólnie z SMC zorganizuje Waszym drużynom rozgrywki/Jest to opcja dodatkowa/. 
Bizon Basketball 3x3 18 - 16 UKS Warta SP6 Śrem 
Luźny Skład 5 - 11 Lobos Locos 
Gladiatorzy - Juta Dżez 
Spoko - Jeżyckie Kuny 
UKS Warta SP6 Śrem - Big Boys 
Juta Dżez - Spoko 
Lobos Locos 14 - 8 Gladiatorzy
Bizon Basketball 3x3 17 - 13 Luźny Skład 
Luźny Skład - UKS Warta SP6 Śrem 
Gladiatorzy - Bizon Basketball 3x3 
Spoko - Lobos Locos  
Big Boys - Jeżyckie Kuny 
UKS Warta SP6 Śrem - Jeżyckie Kuny 
Juta Dżez - Big Boys 
Bizon Basketball 3x3 12 - 21 Spoko 
Luźny Skład 15 - 6 Gladiatorzy
Gladiatorzy 21 - 14 UKS Warta SP6 Śrem 
Spoko 22 - 13 Luźny Skład
Big Boys - Lobos Locos 
Jeżyckie Kuny - Juta Dżez 
UKS Warta SP6 Śrem - Juta Dżez 
Lobos Locos 17 - 16 Jeżyckie Kuny 
Bizon Basketball 3x3 - Big Boys  
Gladiatorzy 12 - 21 Spoko  
Spoko 19 - 15 UKS Warta SP6 Śrem 
Big Boys - Luźny Skład 
Jeżyckie Kuny 18 - 17 Bizon Basketball 3x3 
Juta Dżez - Lobos Locos 
UKS Warta SP6 Śrem - Lobos Locos 
Bizon Basketball 3x3 - Juta Dżez 
Luźny Skład 9 - 22 Jeżyckie Kuny
Gladiatorzy - Big Boys  
Big Boys 14 - 19 Spoko 
Jeżyckie Kuny - Gladiatorzy 
Juta Dżez - Luźny Skład 
Lobos Locos 19 - 18 Bizon Basketball 3x3
UKS Warta SP6 Śrem 16 - 11 Bizon Basketball 3x3 
Lobos Locos 14 - 6 Luźny Skład
Juta Dżez - Gladiatorzy 
Jeżyckie Kuny - Spoko  
Big Boys - UKS Warta SP6 Śrem  
Spoko - Juta Dżez
Gladiatorzy - Lobos Locos 
Luźny Skład 17 - 20 Bizon Basketball 3x3 
UKS Warta SP6 Śrem - Luźny Skład 
Bizon Basketball 3x3 15 - 13 Gladiatorzy 
Lobos Locos 18 - 17 Spoko
Jeżyckie Kuny - Big Boys 
Jeżyckie Kuny - UKS Warta SP6 Śrem 
Big Boys - Juta Dżez 
Spoko 19 - 17 Bizon Basketball 3x3 
Gladiatorzy - Luźny Skład 
UKS Warta SP6 Śrem 8 - 21 Gladiatorzy
Luźny Skład 15 - 14 Spoko  
Lobos Locos - Big Boys 
Juta Dżez - Jeżyckie Kuny 
Juta Dżez - UKS Warta SP6 Śrem 
Jeżyckie Kuny 21 - 9 Lobos Locos 
Big Boys - Bizon Basketball 3x3 
Spoko - Gladiatorzy 
UKS Warta SP6 Śrem 10 - 21 Spoko 
Luźny Skład 8 - 7 Big Boys 
Bizon Basketball 3x3 11 - 22 Jeżyckie Kuny
Lobos Locos - Juta Dżez 
Lobos Locos 17 - 11 UKS Warta SP6 Śrem
Juta Dżez - Bizon Basketball 3x3 
Jeżyckie Kuny 16 - 18 Luźny Skład
Big Boys - Gladiatorzy 
Play Basket 3x3 Kraszewice - Spoko 
Spoko 19 - 18 Big Boys 
Gladiatorzy - Jeżyckie Kuny 
Luźny Skład - Juta Dżez
Bizon Basketball 3x3 11 - 21 Lobos Locos 
Szerszony - Bizon Basketball 3x3 
Luźny Skład 14 - 6 Szerszenie 
Gladiatorzy 16 - 13 Szerszenie
Spoko 18 - 9 Szerszenie  
Big Boys 10 - 4 Szerszenie 
Jeżyckie Kuny - Szerszenie 
Juta Dżez - Szerszenie 
Lobos Locos - Szerszenie 
UKS Warta SP6 Śrem 8 - 11 Szerszenie
Bizon Basketball 3x3 - Szerszenie
Szerszenie 7 - 12 Luźny Skład 
Szerszenie 11 - 18 Gladiatorzy
Szerszenie 14 - 21 Spoko  
Szerszenie - Big Boys 
 Szerszenie - Jeżyckie Kuny 
 Szerszenie - Juta Dżez 
Szerszenie 6 - 14 Lobos Locos 
Szerszenie 7 - 18 UKS Warta SP6 Śrem 
RIP City - Szerszenie 
RIP City 7 - 13 Luźny Skład
RIP City - Gladiatorzy 
RIP City 13 - 20 Spoko  
RIP City 14 - 17 Big Boys 
RIP City - Jeżyckie Kuny 
RIP City - Juta Dżez 
 RIP City - Lobos Locos 
RIP City - UKS Warta SP6 Śrem
 Szerszenie - RIP City 
Luźny Skład 14 - 6 RIP City 
RIP City - Bizon Basketball 3x3 
Gladiatorzy 16 - 13 RIP City
Spoko 21 - 15 RIP City 
Big Boys 14 - 6 RIP City 
Jeżyckie Kuny - RIP City 
Juta Dżez - RIP City
Lobos Locos 9 - 6 RIP City 
UKS Warta SP6 Śrem 6 - 10 RIP City 
 Bizon Basketball 3x3 17 - 9 RIP City 
Termin rozegrania meczy grupowych 31.07.2020
Tabela: 
Miejsce / Nazwa / Punkty / Kosze zdobyte / Kosze stracone
1. Spoko / 27 / 272 / 195 
2. Lobos Locos / 23 / 172 / 124 
3. Luźny Skład / 22 / 172 / 175 
4. Bizon Basketball 3x3 / 17 / 184 / 204 
5. Gladiatorzy / 14 / 131 / 124 
6. UKS Warta SP6 Śrem / 12 / 123 / 156 
7. RIP City / 11 / 99 / 147 
8. Jeżyckie Kuny / 10 / 115 / 81 
9. Szerszenie / 10 / 81 / 138 
10. Big Boys / 9 / 80 / 70 
Play Basket 3x3 Kraszewice Juta Dżez
Klasyfikacja strzelców:
SZERSZENIE 
Adrian Książkiewicz - 6/4/4/2/4/4/4/5 = 33 Bełdzikowski Przemysław Bielański Piotr Kierzkowski Michał Bartczak Gniewomir - 4/1/2/1/4/3= 15 Maciej Jesse - 1/3/5/3/2 = 14 Rybarczyk Piotr Marcin Graja - 4/3/3/4/4/3/5 =26 
BIZON BASKETBALL 3X3 
Kurka Eryk 4/7/6/2/9/6/8/4/6/10/7 = 69 Wierzchowiecki Maksymilian 2/1/7/5/4/1/8/1/5/3/6 = 43 Durma Cezary Sochacki Kamil -4/2/1 = 7 Byczkowski Jan Trzeciak Mateusz - 4/5/4/6/3/5 = 27 Wiktor Zygman 10/4/4/4/3/3 = 28 Oskar Narejko - 6/2/1/1 = 10
LUŹNY SKŁAD 
Marcin Przybyszewski - 6/3/2/6/5/5/1/7/12/8/3 = 58 Kamil Szkopiński - 5/6/5/2/2/3/5/1/5/3/3/2 = 42 Michał Górny - 2/4/2/2/2/2/5/1/5/3/2/1 = 31 Kuba Małecki - 5/2/4/3/3/3/3/5/2 = 30 Michał Śliwiński - 2 = 2 Marcin Nocek 
GLADIATORZY 
Andrzej Krajewski - 3/1/2/2/3/2/7 = 20 Grzegorz Krajewski - 4/5/9/5/6/5/6/6/8 = 54 Tomasz Szelągiewicz - 2/6/8/5/5/5/8/6 = 45 Paweł Michalak - 2/1/2/2/5 = 12 
SPOKO 
Damian Jastrzębski - 1/8/2/5/2/1/4/4/4/10/6/6/6/6 = 65 Jakub Chałupka - 6/4/5/8/10/4/7 = 44 Wiktor Wizerkaniuk - 2/7/4/5/3/5/4 = 30 Aleksander Styła - 6/5/ = 11 Tomasz Żeleźniak Adrian Bogucki - 6/4/8/4/8/8/5/5/7/6/8/3/7/8 = 87 Stankowski Patryk - 2/5/6/7/6/5/4 = 35 
PLAY BASKET 3X3 KRASZEWICE 
Adrian Kruszakin Tomasz Karkoszka Roland Grabowski Jacek Smarsz 
BIG BOYS 
Vovchuk Dmytro - 2/6/8/1/8 = 25 Halka Daniil - 2/1/1/2/2 = 8 Banganga-mayala Joachim - 3/3/3 =9 Klimaszewski Paweł - 3/7/4/3/5 =22 Maciaszczyk Mikolaj Rozmus Łukasz Cempel Konrad Mezhuiev Oleksandr - 1/1 = 2 
JEŻYCKIE KUNY 
Łukasz Ulchurski - 8/5/7/6/8 = 34 Maciej Rostalski - 4/7/6/4 = 21 Piotr Ziółkowski Krzysztof Czelusta Przemysław Szymański - 8/7/7/6/10 = 38 Marcin Flieger 
JUTA DŻEZ 
Bartosz Goździerniak Szymon Seroka Jakub Martuzalski Szyomon Kiepel Michał Rakowicz 
 LOBOS LOCOS 
Artur Aksiutin - 3/7/6/5/6/2 = 29 Emil Gruszczyński - 1/4/6/4/9/7= 31 Michał Chodziutko -1/1/1/2/7 = 12 Adrian Kieszkowski Paweł Waliszewski - 4/2/7/6/2/3/7 = 31 Marek Janiel - 1/ 
UKS WARTA 
 Kacper Kossakowski - 2/3/7/7/3/5/2/8/4 = 41 Patryk Plewiński - 6/8/2/7/4/9/4 = 40 Stanisław Jurga - 2/5/2/2/2 = 13 Adrian Drozd - 5/2 =7 Kuba Filipowski - 2/1/4/5/4/2/4 = 22 
RIP CITY 
Paweł Pampuch - 9/5/5/2/4/2/4/3/3/6 = 43 Karol Koterba - 2/5/4/2 = 13 Kamil Pleskot - 2/5/4/2/2/3 = 18 Michał Banasik -1/4/1/3/4 = 13 Krzysztof Górski -3/1/3/1/3 = 11

Ekipa: RIP City

Kapitan: Pampuch Paweł
Skład: Karol Koterba, Kamil Pleskot, Michał Banasik, Krzysztof Górski 
Powiat: Poznań 
Kategoria: OPEM M

Ekipa: Szerszenie

Kapitan: Adrian Książkiewicz 
Skład: Bełdzikowski Przemysław, Bielański Piotr, Kierzkowski Michał, Bartczak Gniewomir, Rybarczyk Piotr, Marcin Graja, Maciej Jesse
Powiat: Poznań
Kategoria: OPEM M

Ekipa: UAM Poznań

Kapitan: Idziak Karolina
Skład: Jóźwiak Alicja, Mania Magdalena, Perła Julia, Kuś Anna, Dominika Prętka
Powiat: Poznań 
Kategoria: U23 W

Ekipa: Bizon Basketball 3x3

Kapitan: Kurka Eryk
Skład: Wierzchowiecki Maksymilian, Durma Cezary, Sochacki Kamil, Byczkowski Jan, Trzeciak Mateusz
Powiat: Poznań 
Kategoria: OPEN M

Ekipa: Luźny Skład

Kapitan: Marcin Przybyszewski
Skład: Kamil Szkopiński, Michał Górny, Kuba Małecki, Michał Śliwiński, Marcin Nocek
Powiat: Poznań 
Kategoria: OPEN M

Ekipa: Gladiatorzy

Kapitan: Andrzej Krajewski
Skład: Grzegorz Krajewski, Tomasz Szelągiewicz, Paweł Michalak
Powiat: Poznań
Kategoria: OPEN M

Ekipa: Play Basket 3x3 Kraszewice

Kapitan: Dominika Szuleta 
Skład: Marta Kobza, Natalia Kleinert, Weronika Cegiełka, Bernadetta Kowalczyk 
Powiat: Ostrzeszowski 
Kategoria: U16 W

Ekipa: Play Basket 3x3 Kraszewice

Kapitan: Dominika Szuleta 
Skład: Marta Kobza, Natalia Kleinert, Weronika Cegiełka, Bernadetta Kowalczyk
Powiat: Ostrzeszowski
Kategoria: U18 W

Ekipa: Spoko

Kapitan: Damian Jastrzębski 
Skład: Jakub Chałupka, Wiktor Wizerkaniuk, Aleksander Styła, Tomasz Żeleźniak, Adrian Bogucki, Stankowski Patryk
Powiat: Leszno
Kategoria: OPEN M

Ekipa: Play Basket 3x3 Kraszewice

Kapitan: Adrian Kruszakin 
Skład: Tomasz Karkoszka, Roland Grabowski, Jacek Smarsz 
Powiat: Ostrzeszowski
Kategoria: OPEN M

Ekipa: Big Boys

Kapitan: Vovchuk Dmytro 
Skład: Halka Daniil, Banganga-mayala Joachim, Klimaszewski Paweł, Maciaszczyk Mikolaj, Rozmus Łukasz, Cempel Konrad, Mezhuiev Oleksandr 
Powiat: Poznań
Kategoria: OPEN M

Ekipa: Jeżyckie Kuny

Kapitan: Łukasz Ulchurski 
Skład: Maciej Rostalski, Piotr Ziółkowski, Krzysztof Czelusta, Przemysław Szymański, Marcin Flieger, 
Powiat: Poznań
Kategoria: OPEN M

Ekipa: Juta Dżez

Kapitan: Bartosz Goździerniak 
Skład: Szymon Seroka, Jakub Martuzalski, Szyomon Kiepel, Michał Rakowicz 
Powiat: Poznań
Kategoria: OPEN M

Ekipa: Lobos Locos

Kapitan: Artur Aksiutin 
Skład: Emil Gruszczyński, Michał Chodziutko, Adrian Kieszkowski, Paweł Waliszewski, Marek Janiel, Jakub Osuch i Daniel Ciejka
Powiat: Poznań
Kategoria: OPEN M

Ekipa: UKS Warta SP6 Śrem

Kapitan: Kacper Kossakowski 
Skład: Patryk Plewiński, Stanisław Jurga, Adrian Drozd, Kuba Filipowski 
Powiat: Śrem
Kategoria: U23 M

Ekipa: UKS Warta SP6 Śrem

Kapitan: Kacper Kossakowski 
Skład: Patryk Plewiński, Stanisław Jurga, Adrian Drozd, Kuba Filipowski
Powiat: Śrem 
Kategoria: OPEN M
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem