Mazowieckie

Rozgrywi kategoria U23 W

Drużyny:  Młode Wilczyce, Perełki
Harmonogram rozgrywek:
Termin rozegrania meczy grupowych 31.07.2020
Tabela:
Miejsce / Nazwa / Punkty / Kosze zdobyte / Kosze stracone
Młode Wilczyce
Perełki
Klasyfikacja strzelców:

Rozgrywi kategoria OPEN W

Drużyny: Kici Kici Radom, Młode Wilczyce, Perełki
Harmonogram rozgrywek:
Radom
Kici Kici Radom - Młode Wilczyce
Młode Wilczyce - Kici Kici Radom
Termin rozegrania meczy grupowych 31.07.2020
Tabela:
Miejsce / Nazwa / Punkty / Kosze zdobyte / Kosze stracone
Młode Wilczyce 
Kici Kici Radom
Klasyfikacja strzelców:

Rozgrywi kategoria U18 M

Drużyny: Warsaw Cancers
Harmonogram rozgrywek:
Termin rozegrania meczy grupowych 31.07.2020
Tabela:
Miejsce / Nazwa / Punkty / Kosze zdobyte / Kosze stracone
Warsaw Cancers
Klasyfikacja strzelców:

Rozgrywi kategoria U23 M

Drużyny: Południowcy, Sky Tatto Basket Team Radom, Wosztyl.eu BC Radom, Wosztyl.eu BC II, Tacy Sami, Warsaw Cancers, Kottrans Radom, R2R Buldogs
Harmonogram rozgrywek:
Warszawa:
Warsaw Cancers - R2R Buldogs
R2R Buldogs - Warsaw Cancers
Radom:
Południowcy - Kottrans Radom
Sky Tatto Basket Team Radom 22 - 11 Tacy Sami
Wosztyl.eu BC Radom - Wosztyl.eu BC II
Kottrans Radom - Wosztyl.eu BC II
Tacy Sami -Wosztyl.eu BC Radom
Południowcy - Sky Tatto Basket Team Radom 
Sky Tatto Basket Team Radom 21 - 19 Kottrans Radom
Wosztyl.eu BC Radom - Południowcy
Wosztyl.eu BC II - Tacy Sami
Kottrans Radom 18 - 12 Tacy Sami
Południowcy - Wosztyl.eu BC II
Sky Tatto Basket Team Radom - Wosztyl.eu BC Radom
Wosztyl.eu BC Radom - Kottrans Radom
Wosztyl.eu BC II - Sky Tatto Basket Team Radom
Tacy Sami 8 - 22 Południowcy
Kottrans Radom 17 - 15 Południowcy
Tacy Sami - Sky Tatto Basket Team Radom
Wosztyl.eu BC II - Wosztyl.eu BC Radom
Wosztyl.eu BC II - Kottrans Radom
Wosztyl.eu BC Radom - Tacy Sami
Sky Tatto Basket Team Radom 15 - 21 Południowcy
Kottrans Radom - Sky Tatto Basket Team Radom
Południowcy - Wosztyl.eu BC Radom
Tacy Sami - Wosztyl.eu BC II
Tacy Sami - Kottrans Radom
Wosztyl.eu BC II - Południowcy
Wosztyl.eu BC Radom - Sky Tatto Basket Team Radom
Kottrans Radom - Wosztyl.eu BC Radom
Sky Tatto Basket Team Radom - Wosztyl.eu BC II
Południowcy - Tacy Sami
Termin rozegrania meczy grupowych 31.07.2020
Tabela:
Warszawa:
Miejsce / Nazwa / Punkty / Kosze zdobyte / Kosze stracone
Warsaw Cancers 
R2R Buldogs
Radom:
Miejsce / Nazwa / Punkty / Kosze zdobyte / Kosze stracone
1. Południowcy 5 / 58 / 40 
2. Sky Tatto Basket Team Radom 5 / 58 / 51 
3. Kottrans Radom 5 / 54 / 48 
4. Tacy Sami 3 / 31 / 62 
Wosztyl.eu BC Radom Wosztyl.eu BC II Warsaw Cancers
Klasyfikacja strzelców:
Kacper Rojek - 7/6/2 = 15 
Norbert Ziółko - 7/5/3 = 15 
Mikołaj Krakowiak - 4/5/5 = 14 
Dawid Golus - 4/5/5 = 14 
Bartłomiej Żuk - 3/3/2 = 8 
Maks Czapla - 8/8/11 = 27 
Kamil Waniewski -4/2 -6 
Karol Nowakowski - 6/4/7 = 17 
Kuba Platos  
Maciej Pawlak 
Karol Kamiński 
Kacper Makarski 
Miachał Boryń 
Kuba Jaroszek 
Konrad Kopeć 
Konrad Lis 
 Robert Mirzojanc 
Mariusz Marchewka 
Kacper Tomczyk 
Seweryn Kryczka 
Mateusz Pasik 
Aleksander Krzesiński 
Michał Majewski 
 Patryk Szymaniak - 2/4/6 =12 
Dawid Wójcik - 2/3/4 = 9 
Paweł Tomczyk - 4/5/4 = 13 
Patryk Wydra - 4/11/3 = 18 
Sebastian Kotowski - 2/4 = 6 
Aleksander Wolszczak 
Patryk Lis - 10/2/5 = 17 
Kacper Wydra - 4/2/6 12 
Arkadiusz Adamczyk 
 Wojciech Kowalski

Rozgrywi kategoria OPEN M

Drużyny: Sure Shot Probasket Mińsk Mazowiecki, Old Sokół, Południowcy, Sky Tatto Basket Team Radom, Sky Tatto Basket Team Radom II, Wosztyl.eu BC Radom, Wosztyl.eu BC II, Tacy Sami, Kwiatki Świętgo Franciszka, Rób Dobro,  Zbucki Basket 3x3, Kottrans, Kottrans Radom, Kottrans 1
Harmonogram rozgrywek:
Warszawa: 
Sure Shot Probasket Mińsk Mazowiecki 6 - 8 Zbucki Basket 3x3 
Kwiatki Świętgo Franciszka 3 - 21 Rób Dobro 
Zbucki Basket 3x3 4 - 16 Rób Dobro 
Sure Shot Probasket Mińsk Mazowiecki 11 - 12 Old Sokół 
Old Sokół 20-10 Zbucki Basket 3x3 
Kwiatki Świętgo Franciszka - Sure Shot Probasket Mińsk Mazowiecki 
Sure Shot Probasket Mińsk Mazowiecki 8 - 21 Rób Dobro 
Old Sokół - Kwiatki Świętgo Franciszka 
Kwiatki Świętgo Franciszka - Zbucki Basket 3x3 
Rób Dobro 21 - 15 Old Sokół 
Zbucki Basket 3x3 4 - 9 Sure Shot Probasket Mińsk Mazowiecki 
Rób Dobro 21 - 7 Kwiatki Świętgo Franciszka 
Rób Dobro 10 - 9 Zbucki Basket 3x3 
Old Sokół 4 - 6 Sure Shot Probasket Mińsk Mazowiecki 
Zbucki Basket 3x3 8 - 12 Old Sokół 
Sure Shot Probasket Mińsk Mazowiecki - Kwiatki Świętgo Franciszka 
Rób Dobro 12 - 7 Sure Shot Probasket Mińsk Mazowiecki
Kwiatki Świętgo Franciszka - Old Sokół 
Zbucki Basket 3x3 12 - 3 Kwiatki Świętgo Franciszka 
Old Sokół 14 - 9 Rób Dobro 
Mecze poza konkursem:
R2R Buldogs - Sure Shot Probasket Mińsk Mazowiecki
R2R Buldogs 5 - 13 Zbucki Basket 3x3
R2R Buldogs 12 - 4 Kwiatki Świętgo Franciszka
R2R Buldogs - Rób Dobro
R2R Buldogs - Old Sokół
Sure Shot Probasket Mińsk Mazowiecki - R2R Buldogs
Zbucki Basket 3x3 - R2R Buldogs
Kwiatki Świętgo Franciszka - R2R Buldogs
Rób Dobro 21 - 3 R2R Buldogs
Old Sokół - R2R Buldogs
Termin rozegrania meczy grupowych 31.07.2020
Radom: 
Sky Tatto Basket Team Radom - Kottrans 1 
Sky Tatto Basket Team Radom II 9 - 22 Kottrans Radom 
Wosztyl.eu BC Radom - Kottrans 
Wosztyl.eu BC II - Tacy Sami 
Kottrans - Wosztyl.eu BC II 
 Kottrans Radom 22 - 12 Wosztyl.eu BC Radom 
Kottrans 1 22 - 6 Sky Tatto Basket Team Radom II 
Południowcy - Sky Tatto Basket Team Radom 
Sky Tatto Basket Team Radom II - Południowcy 
Wosztyl.eu BC Radom 12 - 21 Kottrans 1 
Wosztyl.eu BC II - Kottrans Radom 
Tacy Sami - Kottrans 
Kottrans Radom - Tacy Sami 
Kottrans 1 - Wosztyl.eu BC II 
Południowcy - Wosztyl.eu BC Radom 
Sky Tatto Basket Team Radom - Sky Tatto Basket Team Radom II 
Wosztyl.eu BC Radom - Sky Tatto Basket Team Radom 
Wosztyl.eu BC II - Południowcy 
Tacy Sami - Kottrans 1 
Kottrans - Kottrans Radom 
Kottrans 1 21 - 17 Kottrans 
Południowcy - Tacy Sami 
Sky Tatto Basket Team Radom - Wosztyl.eu BC II 
Sky Tatto Basket Team Radom II - Wosztyl.eu BC Radom 
Wosztyl.eu BC II 10 - 11 Sky Tatto Basket Team Radom II 
Tacy Sami - Sky Tatto Basket Team Radom 
Kottrans - Południowcy 
Kottrans Radom 22 - 14 Kottrans 1 
Południowcy - Kottrans Radom 
Sky Tatto Basket Team Radom - Kottrans 
Sky Tatto Basket Team Radom II - Tacy Sami 
Wosztyl.eu BC Radom - Wosztyl.eu BC II 
Tacy Sami - Wosztyl.eu BC Radom 
Kottrans - Sky Tatto Basket Team Radom II 
Kottrans Radom - Sky Tatto Basket Team Radom 
Kottrans 1 - Południowcy 
Kottrans 1 - Sky Tatto Basket Team Radom 
Kottrans Radom 22 - 14 Sky Tatto Basket Team Radom II 
Kottrans - Wosztyl.eu BC Radom 
Tacy Sami - Wosztyl.eu BC II 
Wosztyl.eu BC II - Kottrans 
Wosztyl.eu BC Radom - Kottrans Radom 
Sky Tatto Basket Team Radom II 12 - 22 Kottrans 1 
Sky Tatto Basket Team Radom - Południowcy 
Południowcy - Sky Tatto Basket Team Radom II 
Kottrans 1 22 - 13 Wosztyl.eu BC Radom 
Kottrans Radom - Wosztyl.eu BC II 
 Kottrans - Tacy Sami 
 Tacy Sami - Kottrans Radom 
Wosztyl.eu BC II - Kottrans 1 
Wosztyl.eu BC Radom - Południowcy 
Sky Tatto Basket Team Radom II - Sky Tatto Basket Team Radom 
Sky Tatto Basket Team Radom - Wosztyl.eu BC Radom 
Południowcy - Wosztyl.eu BC II 
Kottrans 1 - Tacy Sami 
Kottrans Radom - Kottrans 
Kottrans 21 - 19 Kottrans 1 
Tacy Sami - Południowcy 
Wosztyl.eu BC II - Sky Tatto Basket Team Radom 
Wosztyl.eu BC Radom - Sky Tatto Basket Team Radom II 
Wosztyl.eu BC II 7 - 21 Sky Tatto Basket Team Radom II 
Kottrans Radom 22 - 17 Kottrans1
Termin rozegrania meczy grupowych 31.07.2020
Tabela:
Warszawa
Miejsce / Nazwa / Punkty / Kosze zdobyte / Kosze stracone
1. / Rób Dobro / 15 / 131 / 67 
2. / Old Sokół / 10 / 77 / 65 
3. / Zbucki Basket 3x3 / 9 / 55 / 76 
4. / Sure Shot Probasket Mińsk Mazowiecki / 8 / 47 / 61 
5. / Kwiatki Świętgo Franciszka / 3 / 13 / 54
Radom
Miejsce / Nazwa / Punkty / Kosze zdobyte / Kosze stracone
1. Kottrans 1 / 13 / 149 / 125 
2. Kottrans Radom / 10 / 110 / 66 
3. Sky Tatto Basket Team Radom II 8 / 73 / 105 
4. Wosztyl.eu BC II / 4 / 42 / 76 
5. Kottrans / 3 / 38 / 40 
6. Wosztyl.eu BC Radom / 1 / 12 / 22 
Południowcy Sky Tatto Basket Team Radom Tacy Sami 
Klasyfikacja strzelców:
Warszawa
Kwiatki Świętgo Franciszka 
Maciej Godlewski - 1/3/1 = 5 Damian Czepiel Szymon Charęza - 2/1/2 = 5 Karol Sadowski Witalij Chornovil Karolina Białek - 3 = 3 
Zbucki Basket 3x3 
Łukasz Wierzejewski - 6/5/3/3/2/2 = 21 Emil Kędziora - 11/4/7/4/3/2/4 = 35 Krzysztof Borkowski Paweł Ługowski - 4/1/1/2 = 8 Perka Przemysław - 4 Katarzyna Kuriata 
R2R Buldogs
Mateusz Łabecki - 1 Kacper Tymoszczuk Michał Perzał Dawid Wardziak Hubert Karkowski - 4 Bartłomiej Stokowski 
Sure Shot Probasket Mińsk Mazowiecki 
Michał Tkaczyk - 2 Januszewski Krzysztof Jankowski Bartek Woliński Jacek - 2/1/1/2/4 = 10 Pękacz Mateusz - 1/2/2/1 =6 Woźnica Jakub - 2/1 = 3 Łysiak Patryk - 2/5/4/7/6/2 =26 
Old Sokół 
Grzegorz Szydło - 3/3/1/4 = 11 Piotr Barszcz Artur Zadroga - 3/1/4/4/1 = 13 Łukasz Ryfa - 10/6/1/17 = 34 Paweł Skarpetowski Łukasz Wilczyński - 4/2/6/7 = 19 Michał Grabowski Akradiusz Siwek 
Rób Dobro 
Kamil Kuliński - 3/2/5/5/2/6 = 23 Mateusz Nesterowicz - 2/11/5/5/6/5 = 34 Dominik Leszczyński - 4/5/5 = 14 Kamil Trojanowski - 3/10/4/2/2 = 21 Jakub Kleban - 6/5 = 11 Karol Szpański Molga Marcin - 2/10/14/2 = 28 
Radom

Ekipa: Kici Kici Radom

Kapitan: Kamila Warias
Skład: Kucharska Katarzyna, Serafin Klaudia, Wachnicka Martyna, Barcikowska Julia, Morawska Alicja
Powiat: Radom
Kategoria: OPEN W

Ekipa: Sure Shot Probasket Mińsk Mazowiecki

Kapitan: Michał Tkaczyk 
Skład: Januszewski Krzysztof, Jankowski Bartek, Woliński Jacek, Pękacz Mateusz, Woźnica Jakub, Łysiak Patryk, Hutkowski Tomasz 
Powiat: Mińsk Mazowiecki
Kategoria: OPEN M

Ekipa: Młode Wilczyce

Kapitan: Aleksandra Janczyk 
Skład: Anita Grosiak, Dominika Ryń, Martyna Cybert 
Powiat: Radom
Kategoria: U23 W

Ekipa: Młode Wilczyce

Kapitan: Aleksandra Janczyk 
Skład: Anita Grosiak, Dominika Ryń, Martyna Cybert 
Powiat: Radom 
Kategoria: OPEN W

Ekipa: Old Sokół

Kapitan: Grzegorz Szydło 
Skład: Piotr Barszcz, Artur Zadroga, Łukasz Ryfa, Paweł Skarpetowski, Łukasz Wilczyński, Michał Grabowski, Akradiusz Siwek 
Powiat: Ostrowski
Kategoria: OPEN M

Ekipa: Południowcy

Kapitan: Kacper Rojek 
Skład: Norbert Ziółko, Mikołaj Krakowiak, Dawid Golus 
Powiat: Radom
Kategoria: U23 M

Ekipa: Południowcy

Kapitan: Kacper Rojek 
Skład: Norbert Ziółko, Mikołaj Krakowiak, Dawid Golus 
Powiat: Radom
Kategoria: OPEN M

Ekipa: Sky Tatto Basket Team Radom

Kapitan: Bartłomiej Żuk 
Skład: Maks Czapla, Kamil Waniewski, Karol Nowakowski, 
Powiat: Radom 
Kategoria: U23 M

Ekipa: Sky Tatto Basket Team Radom

Kapitan: Bartłomiej Żuk 
Skład: Maks Czapla, Kamil Waniewski, Karol Nowakowski, 
Powiat: Radom
Kategoria: OPEN M

Ekipa: Sky Tatto Basket Team Radom II

Kapitan: Tomasz Derleta
Skład: Marcin Skrzek, Mateusz Piątek, Wojtek Kula, Marcin Wieczorek, Ernest Alzak
Powiat: Radom 
Kategoria: OPEN M

Ekipa: Wosztyl.eu BC Radom

Kapitan: Kuba Platos 
Skład: Maciej Pawlak, Karol Kamiński, Kacper Makarski, Miachał Boryń, Kuba Jaroszek, Konrad Kopeć 
Powiat: Radom 
Kategoria: U23 M

Ekipa: Wosztyl.eu BC Radom

Kapitan: Kuba Platos 
Skład: Maciej Pawlak, Karol Kamiński, Kacper Makarski, Miachał Boryń, Kuba Jaroszek, Konrad Kopeć
Powiat: Radom
Kategoria: OPEN M

Ekipa: Wosztyl.eu BC II

Kapitan: Konrad Lis 
Skład: Robert Mirzojanc, Mariusz Marchewka, Kacper Tomczyk, Seweryn Kryczka, Mateusz Pasik, Aleksander Krzesiński, Michał Majewski 
Powiat: Radom
Kategoria: U23 M

Ekipa: Wosztyl.eu BC II

Kapitan: Konrad Lis 
Skład: Robert Mirzojanc, Mariusz Marchewka, Kacper Tomczyk, Seweryn Kryczka, Mateusz Pasik, Aleksander Krzesiński, Michał Majewski 
Powiat: Radom
Kategoria: OPEN M

Ekipa: Tacy Sami

Kapitan: Patryk Szymaniak 
Skład: Dawid Wójcik, Paweł Tomczyk 
Powiat: Radom
Kategoria: U23 M

Ekipa: Tacy Sami

Kapitan: Patryk Szymaniak 
Skład: Dawid Wójcik, Paweł Tomczyk
Powiat: Radom 
Kategoria: OPEN M

Ekipa: Kwiatki Świętgo Franciszka

Kapitan: Maciej Godlewski 
Skład: Damian Czepiel, Szymon Charęza, Karol Sadowski, Witalij Chornovil, Karolina Białek 
Powiat: Warszawa
Kategoria: OPEN M

Ekipa: Perełki

Kapitan: Zuzanna Adamczyk 
Skład: Julia Zawadzka, Eliza Kruszelnicka, Maria Piasecka, Szymon Bednarski 
Powiat: Warszawa 
Kategoria: U23 W

Ekipa: Perełki

Kapitan: Zuzanna Adamczyk
Skład: Julia Zawadzka, Eliza Kruszelnicka, Maria Piasecka, Szymon Bednarski
Powiat: Warszawa 
Kategoria: OPEN W

Ekipa: Rób Dobro

Kapitan: Kamil Kuliński 
Skład: Mateusz Nesterowicz, Dominik Leszczyński, Kamil Trojanowski, Jakub Kleban, Karol Szpański, Molga Marcin
Powiat: Warszawa
Kategoria: OPEN M

Ekipa: R2R Buldogs

Kapitan: Mateusz Łabecki
Skład: Kacper Tymoszczuk, Michał Perzał, Dawid Wardziak, Hubert Karkowski, Bartłomiej Stokowski
Powiat: Warszawa
Kategoria U23 M

Ekipa: Warsaw Cancers

Kapitan: Antoni Chmielewski 
Skład: Adam Paderewski, Krzysztof Wrześniak, Wojciech Szyprowski 
Powiat: Warszawa
Kategoria U18 M

Ekipa: Warsaw Cancers

Kapitan: Antoni Chmielewski
Skład: Adam Paderewski, Krzysztof Wrześniak, Wojciech Szyprowski
Powiat: Warszawa
Kategoria U23 M

Ekipa: Zbucki Basket 3x3

Kapitan: Łukasz Wierzejewski 
Skład: Emil Kędziora, Krzysztof Borkowski, Paweł Ługowski, Katarzyna Kuriata, Perka Przemysław
Powiat: Warszawa
Kategoria OPEN M

Ekipa: Kottrans 

Kapitan - Sebastian Kotowski 
Skład: Mateusz Druszcz, Aleksander Wolszczak, Patryk Lis, Arkadiusz Adamczyk, Dominik Wólczyński
Powiat: Radom
Kategoria: OPEN M

Ekipa: Kottrans Radom

Kapitan: Patryk Wydra
Skład: Mateusz Zwęgliński Mateusz Gos Konrad Kapturski Maciej Parszewski
Powiat: Radom 
Kategoria: OPEN M

Ekipa: Kottrans 1

Kapitan: Jacek Wólczyński
Skład: Robert Janusz, Sylwester Adamski, Konrad Michałek, Kacper Wydra
Powiat: Radom
Kategoria: OPEN M

Ekipa: Kottrans Radom 

Kapitan:  Patryk Wydra 
Skład: Sebastian Kotowski, Aleksander Wolszczak, Patryk Lis, Kacper Wydra, Arkadiusz Adamczyk, Wojciech Kowalski
Powiat: Radom
Kategoria U23 M

Drużyny, tabela
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem